BlokBims ailesi olarak Kızılay'a kan bağışında bulunduk.


BlokBims A.Ş. çalışanları, Türk Kızılay'ına kan bağışında bulundu. Öğle saatlerinde BlokBims firmasına gelen Türk Kızılay ekibi, firmamızın hekimi Sayın Dr. Süleyman KURT denetimiyle birlikte kan vermek için gelen çalışanları tetkikten geçirdi. Sağlık sorunu bulunmayan BlokBims çalışanları, sıraya girerek kan bağışında bulundu.


BlokBims Yön. Krl. Üyemiz Sayın Mustafa ERTAŞ, kana herkesin ihtiyacı olduğunu belirtti. ERTAŞ, "Ülkemizin kana olan bu ihtiyacı karşılamak için kan verelim ki, ihtiyacımız olduğunda kan alabilelim. Bu yüzden kan vermek için seferber olduk. Kurum olarak bütün arkadaşların tetkikleri yapılıyor. Tetkiklerin ardından kan alma işlemi başlıyor. Kızılay'ın bu çalışmasından dolayı kendilerini tebrik ederiz. Bizde kan vererek, insani görevimizi yapıyoruz." dedi. Kızılay ekibi "Aldığımız kanlarla hayat kurtardığımızı unutmayalım." diye konuştu.


Firmamızdan kan verme işlemini tamamlayan 100 kişiye yakın bağışçılara, Kızılay'ın kendi ürettiği meyveli soda ile bisküvi ikramı yapıldı. Kan alma işlemi gün boyunca devam etti.