3. Nevşehir Kariyer Fuarı 10 Aralık 2014 Çamşamba günü önemli isimlerin katılımıyla Kapadokya Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi.


Fuara Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arif Parmaksız, Meclis Başkanı Seyit İnce, Belediye Başkan Vekili Yücel Menekşe, Kavak Belediye Başkanı Celal Yiğit gibi ilin önde gelen isimlerin yeraldığı kariyer fuarına çok sayıda işadamı ve davetli firma temsilcileri katıldı.


Sanko Holding Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu'nun konferans verdiği Kariyer Fuarında işin sırrı ve başarının özü olan "Dürstlük ve Çalışma" olduğunu belirtti. Standımızın tanıtımını protokole kendisi yapan Ertaş Grup Yön. Krl. Başk. Sayın Musa Ertaş, bölgenin vazgeçilmez yapı ürünü olan bims ve bimsin içeriğini anlatarak, bu organizeden dolayı son derece memnun olduğunu dile getirdi. Fuarda yer alan stantlar arasında ve protokolün ilgisini çeken BlokBims ürünleri ve standı oldu. Hafif Yapı Elemanları ve ana teması olan bimsin işlevi hakkında geniş ölçekli bilgiler aktaran Ertaş, sektörün geleceğine ilişkin bilgileri de aktarmayı ihmal etmedi. Sanko Holding Onursal Başkanı Abdülkadir Konukoğlu başta olmak üzere, protokolün dikkatle izledikleri BlokBims Standı davetlilerden de büyük ilgi gördü.


Fuarda, organizasyona katılımlarından dolayı BlokBims olarak Satış & Pazarlama Sorumlusu Halil ÇİMEN'e ve Mersin Bölge Satış Sorumlusu İbrahim AKDAĞLI'ya teşekkür belgesi takdim edildi.


hebocity-04